4 marca 2022r. posłanka RP Małgorzata Tracz z Partii Zielonych wystosowała Interwencję Poselską w sprawie podwyżek czynszów w TBS Wrocław do Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.
4 marca 2022r. posłanka RP Małgorzata Tracz z Partii Zielonych wystosowała Interwencję Poselską w sprawie podwyżek czynszów w TBS Wrocław do Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.
Lubisz naszą działaność? Cenisz bieżące informacje na social mediach i stronie #ObywatelTBS?
Chciałbyśmy napić się kawki z każdym z Was razem i osobno. Porozmawiać o problemach i rozwiać wątpliwości. Wiemy jednak, że to niemożliwe.
Jeśli jednak lubicie to, co robimy to zawsze możecie zostawić nam kawkę tutaj ☕