Drogie TeBeeSiaki! Sąsiedzi z każdego zakątka Polski!
Wraz z pierwszymi prawdziwie ciepłymi promieniami słońca i zapachem świeżych tulipanów, przesyłamy Wam – od morza aż po góry – gigantyczną porcję uśmiechu i dobrej energii!
Jako 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 '𝐎𝐛𝐲𝐰𝐚𝐭𝐞𝐥 𝐓𝐁𝐒', ale przede wszystkim jako 𝐌𝐚𝐠𝐝𝐚𝐥𝐞𝐧𝐚 𝐢 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐚, wiemy doskonale, że życie w naszej wielkiej, ogólnopolskiej społeczności TBSowej to nie tylko wspólne mury, ale przede wszystkim ludzie. Dlatego w te nadchodzące Święta Wielkanocne chcemy Wam życzyć czegoś więcej niż tylko „smacznego jajka”.
Wraz z pierwszymi prawdziwie ciepłymi promieniami słońca i zapachem świeżych tulipanów, przesyłamy Wam – od morza aż po góry – gigantyczną porcję uśmiechu i dobrej energii!
Jako 𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 '𝐎𝐛𝐲𝐰𝐚𝐭𝐞𝐥 𝐓𝐁𝐒', ale przede wszystkim jako 𝐌𝐚𝐠𝐝𝐚𝐥𝐞𝐧𝐚 𝐢 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐚, wiemy doskonale, że życie w naszej wielkiej, ogólnopolskiej społeczności TBSowej to nie tylko wspólne mury, ale przede wszystkim ludzie. Dlatego w te nadchodzące Święta Wielkanocne chcemy Wam życzyć czegoś więcej niż tylko „smacznego jajka”.
Ż𝐲𝐜𝐳𝐲𝐦𝐲 𝐖𝐚𝐦 𝐳 𝐜𝐚ł𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐚:
𝐍𝐢𝐞𝐰𝐲𝐜𝐳𝐞𝐫𝐩𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐨𝐤ł𝐚𝐝𝐨́𝐰 𝐬𝐢ł𝐲, abyście z optymizmem patrzyli w przyszłość i mieli energię do zmieniania swojego otoczenia na lepsze. Niech ta wiosna będzie dla Was nowym otwarciem!
𝐀𝐧𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐜𝐢𝐞𝐫𝐩𝐥𝐢𝐰𝐨ś𝐜𝐢, bo wiemy, że czasem jest ona potrzebna – zarówno w sprawach sąsiedzkich, jak i formalnych. Niech te święta przyniosą Wam spokój, który pozwoli zdystansować się od codziennych trosk.
𝐌𝐨𝐫𝐳𝐚 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐜𝐢, abyście na swoich osiedlach spotykali tylko życzliwych ludzi, a bezinteresowna pomoc i sąsiedzka solidarność były u Was na porządku dziennym.
𝐑𝐚𝐝𝐨𝐬𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐀𝐥𝐥𝐞𝐥𝐮𝐣𝐚! Dla wszystkich wierzących niech to będzie czas triumfu nadziei i światła. Niech zwycięstwo życia nad śmiercią napełni Wasze serca wiarą w to, że to, co najlepsze, jest wciąż przed nami.
Niech te Święta będą nowoczesne w formie, ale tradycyjne w swojej gościnności. Odłóżcie telefony, rozmawiajcie i śmiejcie się, wyjdźcie na wspólny spacer, poczujcie zapach wiosny na swoich osiedlach i cieszcie się obecnością najbliższych osób.
Pamiętajcie, że jako społeczność TeBeSiaków jesteśmy wielką siłą. Niech ta Wielkanoc połączy nas wszystkich w radości i wzajemnym szacunku!
Cudownych, kolorowych i pełnych słońca Świąt Wielkiej Nocy!
𝙈𝙖𝙜𝙙𝙖𝙡𝙚𝙣𝙖 𝙞 𝙈𝙖ł𝙜𝙤𝙧𝙯𝙖𝙩𝙖
𝐹𝑢𝑛𝑑𝑎𝑐𝑗𝑎 '𝑂𝑏𝑦𝑤𝑎𝑡𝑒𝑙 𝑇𝐵𝑆'
𝐍𝐢𝐞𝐰𝐲𝐜𝐳𝐞𝐫𝐩𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐨𝐤ł𝐚𝐝𝐨́𝐰 𝐬𝐢ł𝐲, abyście z optymizmem patrzyli w przyszłość i mieli energię do zmieniania swojego otoczenia na lepsze. Niech ta wiosna będzie dla Was nowym otwarciem!
𝐀𝐧𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐜𝐢𝐞𝐫𝐩𝐥𝐢𝐰𝐨ś𝐜𝐢, bo wiemy, że czasem jest ona potrzebna – zarówno w sprawach sąsiedzkich, jak i formalnych. Niech te święta przyniosą Wam spokój, który pozwoli zdystansować się od codziennych trosk.
𝐌𝐨𝐫𝐳𝐚 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐜𝐢, abyście na swoich osiedlach spotykali tylko życzliwych ludzi, a bezinteresowna pomoc i sąsiedzka solidarność były u Was na porządku dziennym.
𝐑𝐚𝐝𝐨𝐬𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐀𝐥𝐥𝐞𝐥𝐮𝐣𝐚! Dla wszystkich wierzących niech to będzie czas triumfu nadziei i światła. Niech zwycięstwo życia nad śmiercią napełni Wasze serca wiarą w to, że to, co najlepsze, jest wciąż przed nami.
Niech te Święta będą nowoczesne w formie, ale tradycyjne w swojej gościnności. Odłóżcie telefony, rozmawiajcie i śmiejcie się, wyjdźcie na wspólny spacer, poczujcie zapach wiosny na swoich osiedlach i cieszcie się obecnością najbliższych osób.
Pamiętajcie, że jako społeczność TeBeSiaków jesteśmy wielką siłą. Niech ta Wielkanoc połączy nas wszystkich w radości i wzajemnym szacunku!
Cudownych, kolorowych i pełnych słońca Świąt Wielkiej Nocy!
𝙈𝙖𝙜𝙙𝙖𝙡𝙚𝙣𝙖 𝙞 𝙈𝙖ł𝙜𝙤𝙧𝙯𝙖𝙩𝙖
𝐹𝑢𝑛𝑑𝑎𝑐𝑗𝑎 '𝑂𝑏𝑦𝑤𝑎𝑡𝑒𝑙 𝑇𝐵𝑆'
